Pszczółki – wizyta w bibliotece – promowanie czytelnictwa wśród dzieci i rodziców .

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – wizyta w bibliotece – promowanie czytelnictwa wśród dzieci i rodziców .
27 października 2021
Pszczółki - wizyta w bibliotece - promowanie czytelnictwa wśród dzieci i rodziców .

Pszczółki – wizyta w bibliotece – promowanie czytelnictwa wśród dzieci i rodziców .

Hasło  spotkania  w bibliotece – 27. 10.2021 to : ,,Mała książka – duży człowiek – książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.  Z wielką radością informujemy wszystkich rodziców dzieci 6-latków, że kto uda się do biblioteki ze swoim dzieckiem, mającym 6 lat może być obdarowany specjalną książką pt. ,, Pierwsze czytanki dla…” . W tym dniu wypożyczyliśmy książki z różnych stron świata, które nauczyciel będzie czytał w ramach naszego grupowego programu,, Skarbnica edukacji dobrego serca”. ,, Kto czyta książki, żyje podwójnie” – powiedział Umberto Eco , wybitny współczesny pisarz. Ale kto czyta dziecku książki – żyje poczwórnie – powiedział prof. Grzegorz Leszczyński.