Goście w przedszkolu

19 listopada 2021
Goście w przedszkolu

Nasze Przedszkole cieszy się ogromnym zainteresowaniem i budzi nie mniejsze zaciekawienie innych osób. Największą atrakcją jest nasz wewnętrzny plac zabaw, na którym znajduje się basen z kulkami, zjeżdżalnie, tor przeszkód, trampoliny, etc. Drugą atrakcją jest sala multimedialna, na której dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w grach i zabawach. Jako pierwszych gościliśmy u nas Przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego w Różankach, a następnie odwiedziły nas dzieci z Punktu Przedszkolnego Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim. Każde spotkanie odbywało się z zachowaniem zasad sanitarnych, ale przede wszystkim pod znakiem dobrej zabawy. Było nam bardzo miło, że mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych.