Pszczółki- Andrzejki

30 listopada 2021
Pszczółki- Andrzejki

Andrzejki w Pszczółkach wyszły zabawnie i na wesoło. Było dużo konkursów andrzejkowych, którym celem była dobra zabawa i optymistyczne myślenie o sobie i o innych. Wylosowane kolorowe misie oznaczały:  zielony kolor – nadzieja , że będziesz szczęśliwy, kolor żółty – oznacza , że masz w rodzinie dużo miłości, kolor niebieski- wszyscy cię lubią, bo jesteś dobry, kolor czerwony- czeka cię w życiu  miłość i dobroć. Dzieci przebijając szpilką  papierowe serduszko z imionami  wybrały imię przyszłego męża lub żony. Przedszkolaki wylosowały numer, który powiedział ,, Kim jesteś”. Wszystkie konkurencje traktowaliśmy swobodnie  jako super zabawę. Nie zabrakło wróżby z topionego wosku. A na koniec zdrowy i pyszny poczęstunek andrzejkowy połączony tańcami i pląsami. Dziękujemy rodzicom za współpracę i pomoc w zorganizowaniu zabawy andrzejkowej.