Hokus- pokus czary-mary. Niech się spełnią andrzejkowe czary :)

  • Home
  • Aktualności
  • Hokus- pokus czary-mary. Niech się spełnią andrzejkowe czary :)
1 grudnia 2021
andrzejki_w_zabkach6

Dawno, dawno temu, andrzejkowe wróżby traktowano bardzo poważnie. W dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka. Grupa Żabek również potraktowała tradycje andrzejkowe jako świetną zabawę. Losowaliśmy przedmioty związane z przyszłymi zawodami – przy okazji rozmawiając o poszczególnych zawodach. Tradycyjna wróżba z butami pokazała nam, kto jako pierwszy wyruszy w daleką podróż. Poznaliśmy imiona swoich przyszłych sympatii, a kolorowe kartki dały nam różne przestrogi dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Na zakończenie rzuciliśmy się w wir zabaw, tańców i imprezy karaoke. Przy stole czekała nastrojowa kolacja przy świecach.