Mikołajki w przedszkolu

6 grudnia 2021
Mikołajki w przedszkolu

PRZEDSZKOLNE MIKOŁAJKI, CZYLI SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … Przyjechał!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ oraz Jego towarzysz RENIFER RUDOLF! Nasi niezwykli goście, obdarowali prezentami wszystkie dzieci. Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Dzieci zapraszały Go do domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. No… oczywiście obiecywały, że będą grzeczne.

W tym Mikołajkowym dniu do przedszkola przybyła również Pani Anna Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa, która złożyła wszystkim dzieciom życzenia oraz wręczyła słodkie niespodzianki.

Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.