Co ma ucho do gadania? – zajęcia logopedyczne z Żabkami i Słoneczkami

  • Home
  • Aktualności
  • Co ma ucho do gadania? – zajęcia logopedyczne z Żabkami i Słoneczkami
16 grudnia 2021
Co ma ucho do gadania? - zajęcia logopedyczne z Żabkami i Słoneczkami

Żabki i Słoneczka w przedświątecznym klimacie zmagały się z kolejną porcją logopedycznych zadań. Na logospotkaniu dzieci tańczyły pamiętając o tym, gdzie mieszka język, gimnastykowały buzię i język, “włączały” nosek do pracy oddechowej, a końcu był wielki test: wiem jak żuć! Zadaniem Żabek było zjedzenie paluszka bez udziału rąk, a zadaniem Słoneczek zjedzeniem ciasteczka -żucie z zamkniętą buzią, oraz sprzątanie buzi językiem . Wszystkie zadania maluchy wykonały wzorowo na miarę swoich możliwości. Na tym etapie oceniamy nie tylko wykonanie, ale i zaangażowanie dziecka.