“EKO ZAWIESZKA CHOINKOWA” – Rozdanie Nagród

16 grudnia 2021
ROZDANIE NAGRÓD "EKO ZAWIESZKA CHOINKOWA"

W czwartek 16.12.2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom świątecznego konkursu plastycznego pt. „EKO ZAWIESZKA CHOINKOWA”, którego

patronatem byli WÓJT GMINY KŁODAWA PANI ANNA MOŁODCIAK oraz NADLEŚNICTWO KŁODAWA.

Jako, że konkurs miał charakter ekologiczny, postanowiliśmy trud, który dzieci włożyły w pracę wynagrodzić wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów oraz Nadleśnictwo Kłodawa. Nagrody wręczali Dyrektor Przedszkola Publicznego w Kłodawie Pani Stanisława Szpyra oraz  nasi wspaniali goście: Pani Karolina Niciejewska, która w imieniu Pani Wójt pogratulowała wszystkim uczestnikom oraz Pan Tomasz Kalembkiewicz Nadleśniczy Nadleśnictwa Kłodawa.

Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu, za piękne i przemyślane prace.