Dzień Babci i Dziadka – Motylki

21 stycznia 2022
dzień babci i dziadka motyle

“Jest taki jeden, no może dwa dni w roku… To święto Babci i święto Dziadka…

Łza się wówczas kręci w oku… o tym ważnym święcie dobrze pamiętamy

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy.”

Motylki z okazji święta Dziadków przygotowały krótki występ artystyczny.  Przedszkolaki pięknie wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki. Przygotowały również taniec z pomponami. Cały występ został nagrany, aby Babcie oraz Dziadkowie mogli go zobaczyć. W ramach prezentów dzieci wykonały na zajęciach kulinarnych praliny z orzeszkami oraz kalendarze z miejscem na wspólne zdjęcie.

Kochana Babciu i Kochany Dziadku!

Z okazji Waszego święta życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni!

Wasze Wnuki z Paniami 🙂