Pszczółki -Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny– Eliminacje Gminne

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki -Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny– Eliminacje Gminne
12 lutego 2022
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny– Eliminacje Gminne.

Dziesięcioro dzieci: Pola, Marysia, Laura, Leon, Mateusz, Gustaw, Maksymilian, Kajetan, Bruno, Gabryś wraz z rodzicami udali się do Gminnego Centrum Kultury W Kłodawie w ramach podsumowania  Ogólnopolskiego   Strażackiego Konkursu  Plastycznego– Eliminacje Gminne.  Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie obdarowane były wspaniałymi nagrodami.  Każde dziecko otrzymało dyplom za udział w konkursie od pani Wójt  Gminy Kłodawa Anny Mołodciak .

 Wielkim sukcesem było to , że z naszej grupy troje dzieci otrzymało dyplom za zajęcie :

I miejsca  – Gustaw Pękalski

II miejsca – Pola Oleksy

III miejsca – Mateusz Szukała

Na koniec był wspólny poczęstunek i pokazy z pierwszej pomocy zorganizowanych przez naszą Ochotniczą  Straż Pożarniczą.