Pszczółki – 14 luty – Walentynki

14 lutego 2022
Pszczółki- Walentynki

 WALENTYNKI

,,Dzień przyjaźni i miłości” był wspaniałą okazją do realizowania naszego programu
,,Skarbnica dobrego serca”.

Dzieci rysowały w formie serca tych, których najbardziej kochają i są ich prawdziwymi przyjaciółmi. Do tej ważnej kategorii zaliczyli oczywiście swoich kochanych rodziców, swoje rodzeństwo a także inne osoby z najbliższej  rodziny
a także najbliższego mu sercu kolegę czy koleżankę z przedszkola albo z podwórka.
Były zabawy ruchowo-muzyczne z wielkim , czerwonym sercem.  Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z serduszkowymi balonami. Była również chwila na podarowanie słodkości swoim koleżankom i kolegom z grupy. Pani dyrektor podarowała naszej grupie z okazji  ,,Walentynek” gry dydaktyczne, klocki oraz puzzle, gdzie potem chętnie dzieci wykorzystały w popołudniowej zabawie. Jutro oglądniemy bajkę edukacyjną o przyjaźni.