WALENTYNKI W SŁONECZKACH

15 lutego 2022
WALENTYNKI W SŁONECZKACH

W pogodnej atmosferze i radosnym nastroju dzieci obchodziły dzień Walentynek bardzo przyjemnie. Na początku zostały zaznajomieni ze zwyczajami walentynkowymi, ich historią i tradycją. Poznały również patrona tegoż święta, Świętego Walentego. Prowadzono z dziećmi także pogadanki związane z tym wyjątkowym dniem.

Przedszkolaki przebrane w czerwone stroje wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne. Wypowiadały również swoje zdania, co według nich znaczy kochać kogoś i jak można to pokazać drugiej osobie.

Niespodzianką dla dzieci były nowe zabawki zakupione przez Panią Dyrektor do każdej z grup oraz prezenty przygotowane z okazji tego dnia – balony w kształcie serca!

Serdecznie dziękujemy Agatce i Jasiowi za przyniesione łakocie dla wszystkich dzieci 🙂