Grupa Biedronki – Projekt Mały Miś – Misiowe recepty na pozytywne myślenie

  • Home
  • Aktualności
  • Grupa Biedronki – Projekt Mały Miś – Misiowe recepty na pozytywne myślenie
13 marca 2022

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Biedronek obejrzały kolejny film od Misiowej Mamy i wykonywały Misiowe Recepty na Pozytywne Myślenie. Rozmawialiśmy o emocjach jakie nam towarzyszą każdego dnia w różnych sytuacjach, poznaliśmy określenia optymista i pesymista oraz stworzyliśmy plakat jaki byśmy chcieli mieć dzień wymarzony w przedszkolu.  Wysłuchaliśmy również opowiadania E. Stadmuler pt. “O złośnicy ośmiornicy”. Wyjaśniając przy tym, że złość jest takim samym uczuciem co radość i może być dobra, jeżeli my nie wyrządzamy krzywdy innym. Dzieci również wykonały pracę plastyczną według metody edukacji przez ruch D. Dziamskiej – malując do utworu muzycznego paseczki, które stworzyły łąkę dla biedronki.