Pszczółki – Śniadanie Wielkanocne.

12 kwietnia 2022
Pszczółki - wielkanocny zajączek

To był pełen emocji dzień. Dzięki wspaniałej współpracy z rodzicami, na naszych stołach można było spotkać mnóstwo smacznych i pięknie podanych potraw wielkanocnych. Ozdobą stołu wielkanocnego były baranki , babki, mazurki wielkanocne, kolorowe jajeczka, zajączki  i wiele, wiele jeszcze innych potraw wielkanocnych jak: jajka,  biała kiełbasa , kabanosy, sałatka jarzynowa a nawet torcik sernikowy z galaretką. Miło było również spojrzeć na zasiany wcześniej przez dzieci soczysto zielony owies oraz duży stroik wielkanocny  z zajączkami.  W tym dniu było spotkanie z zajączkami , które obdarowały wszystkie dzieci drobnymi prezentami . Wszystkie dzieci i panie dziękują rodzicom za ogromny wkład i  zaangażowanie  w zorganizowaniu tego pięknego dnia.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I SZCZĘŚLIWYCH  ŚWIĄT  WIELKANOCNYCH !