Pszczółki i Biedronki – Integracja przedszkola ze szkołą w Kłodawie- przedstawienie teatralno-muzyczne ,, Żyj zdrowo”.

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki i Biedronki – Integracja przedszkola ze szkołą w Kłodawie- przedstawienie teatralno-muzyczne ,, Żyj zdrowo”.
10 maja 2022
Pszczółki i Biedronki – PRZEDSTAWIENIE TEATRALNO-MUZYCZNE DZIECI Z GRUPY PSZCZÓŁEK I BIEDRONEK DLA UCZNIÓW KL.III SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KŁODAWIE

Pszczółki i Biedronki w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową w Kłodawie  zaprosiły uczniów klasy III  na przedstawienie teatralno- muzyczne pt.,, Żyj zdrowo” do naszego przedszkola . Celem nadrzędnym tego spotkania było upowszechnianie wiedzy o właściwych zachowaniach zdrowotnych oraz promowanie i kształtowanie zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat na terenie naszej gminy.