Pszczółki – Treningi Pamięci . Metoda opowiadania, asocjacje.

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – Treningi Pamięci . Metoda opowiadania, asocjacje.
8 czerwca 2022
Pszczółki- Treningi Pamięci - metoda opowiadania, projekt,, Przedsiębiorczy przedszkolak"

Treningi Pamięci doskonale ćwiczą pamięć naszych naszych przedszkolaków, w ten sposób pomagają lepiej przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole.  Pszczółki dzięki Treningom Pamięci mogły lepiej zrozumieć i zapamiętać zagadnienia bardzo trudne jak : finanse ekonomia i przedsiębiorczość, księgowy, bankier, blik , waluta, bankomat  itp. Dzieci uczyły się poprzez skojarzenia, obrazki oraz wykorzystywały metodę opowiadania. Sześciolatki szybko nauczyły się trudnych wyrazów, rozumiejąc ich znaczenie oraz zapamiętując je wg kolejności. Było to wielkie wyzwanie naszych mądrych dzieci.