11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

14 listopada 2022

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków.  W naszym przedszkolu  w sposób niezwykle szczególny uczczono rocznicę odzyskania niepodległości.

Dzieci z wszystkich grup przedstawiły program artystyczny. Na wstępie Pani Dyrektor Stanisława Szpyra powitała wszystkich zgromadzonych gości oraz dzieci. W kolejnym punkcie programu wszyscy odśpiewali hymn Polski, następnie wybrzmiały piękne pieśni, wiersze oraz zostały zaprezentowane tańce.

W obchodach 11 listopada uczestniczyli również szczególni goście; Lubuska Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa, Wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Grzegorz Zapytowski, Przewodnicząca Zespołu Kłodawianek Pani Bożena Popowska oraz przedstawiciele Rady Rodziców.