DZIEŃ BABCI I DZIADKA – w Grupie Biedronki i Grupie Sówki

20 stycznia 2023

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dnia 19 stycznia Grupa Biedronki i Grupa Sówki zaprosiła swoich ukochanych dziadków do przedszkola.

Z okazji tak ważnego świętą jakim jest Dzień Babci i Dzień Dziadka przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób, Grupa Biedronki przedstawiła scenkę pt. „Herbatka dla Babci i Dziadka”, natomiast Grupa Sówki przedstawiła scenkę pt. „Powrócimy jak za dawnych lat”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wnuczęta wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To był naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci, jak i Babć oraz Dziadków.

W imieniu Dyrekcji, pracowników przedszkola oraz wnucząt
Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, miłości,
samych pięknych chwil w życiu i tego,
aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.