Grupa Sówki – Śniadanie Wielkanocne

8 kwietnia 2023

5 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się „Uroczyste śniadanie Wielkanocne” przygotowanie wspólnie przez dzieci oraz personel przedszkola. Każda grupa bardzo chętnie urządziła w swojej sali śliczny stół Wielkanocny, dzięki któremu w przedszkolu zapanowała świąteczna atmosfera. Po wspólnym posiłku wszystkie grupy spotkały się na auli. Nasza grupa wraz z grupą Pszczółek zaprezentowała inscenizację pt. Wielkanoce Zajączki. Po  przedstawieniu do dzieci zawitały Zajączki z prezentami.

Serdecznie dziękuję rodzicom za wkład i obfite zaangażowanie w organizację wielkanocnego śniadania. Życzę Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt

Spotkanie przy wspólnym stole oraz wizyta Zajączków sprawiła przedszkolakom wiele radości.