Jeżyki – Bal Karnawałowy

3 lutego 2024

BAL KARNAWAŁOWY 2024

Karnawał to niezwykle miła tradycja. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka i  innych dziecięcych przebojach. Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w poszczególnych salach można było spotkać: księżniczki, tygrysek, jednorożce, delikatny motylek, lisek, krokodylek, strażacy, Spider-Mana, Batmana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci… Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz za upieczoną babeczkę, która dzieciom bardzo smakowała.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.