Konkurs „Talent Show”

16 maja 2024

Dnia 15.05.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Talent Show”. Z języka angielskiego oznacza to „pokazywać talent”. Dlatego każde dziecko, które chciało pochwalić się swoim talentem, umiejętnościami, pasją, zapisały się oraz przygotowały na konkurs. W Jury zasiadła Dyrektor przedszkola Pani Stanisława Szpyra, Pani Monika Piątek z biblioteki oraz Pani Agata Ambroży, która reprezentowała Radę Rodziców. Dzieci pięknie się przygotowały, można było usłyszeć śpiew, zobaczyć przygotowane tańce, pokazy gimnastyczne oraz inne talenty. Każdy przedszkolak otrzymał nagrodę za udział w konkursie ufundowaną przez firmę Constans oraz innych sponsorów.  Jednak kilkoro uczestników zachwyciło publiczność oraz Jury, dlatego dostało dodatkową nagrodę od Pani Dyrektor. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem.