ŻABKI – WYCIECZKA DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO

18 czerwca 2024

Dnia 4 czerwca 2024roku przedszkolaki z grupy „Żabki” wybrały się na wycieczkę do miejscowego sklepu spożywczego „Sklep Polski”. Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu, pracę ekspedientek oraz obserwować klientów robiących zakupy. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki i zamrażarki znajdujące się w sklepie. Wycieczka ta dostarczyła przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzieci utrwaliły właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Na zakończenie dokonaliśmy drobnych zakupów oraz otrzymaliśmy lizaki. Serdecznie dziękujemy Państwu Ciecierskim za zaproszenie i Pani Agnieszce za ciepłe przyjęcie.

Zanim dzieci wybrały się do sklepu to na zajęciach poznały różne rodzaje sklepów oraz wykonały pracę plastyczną „Moje zakupy”.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1E9ZGFBN6ClLKB6Xmm6CYKanMBv_tvhX4?usp=sharing