Classes Category: Grupy

• Classes Categories
  • Grupy

Grupa Pszczółki

Jesteśmy już starszakami. Pełni radości i zapału bawić się i uczyć będziemy, bo za rok już do szkoły pójdziemy. Przed nami ważne wyzwanie – wkraczanie w świat liter i liczb odkrywanie.

Grupa Sówki

„Sówki” jesteśmy grupa dzieci 6-letnich. Do przedszkola przychodzimy z radością i miło spędzamy czas naszej nowej sali.

Grupa Biedronki

My jesteśmy Biedroneczki mamy dobrze się w kropeczkach, zawsze dobry humor mamy do przedszkola z chęcią uczęszczamy.

Grupa Motylki

Motylki, to dzieci pięcioletnie.Chętnie się bawimy i chętnie uczymy :)

Grupa Słoneczka

Jesteśmy słoneczkami, wspaniałymi czterolatkami. Każdego dnia z radością i uśmiechem na twarzy odkrywamy nasze nowe przedszkole.

Grupa Jeżyki

Jeżyki, to My! 3 i 4 latki. Lubimy się uczyć, bawić, śpiewać i tańczyć. Chętnie lepimy plasteliną oraz malujemy farbami. Posiłki ładnie zjadamy i słuchamy tego co mówi do nas Pani.

Grupa Żabki

Jesteśmy żabkami, najmłodszymi przedszkolakami. Przywitamy dzień wesołą piosenką i ruszymy do kółka, by przeżyć mnóstwo nowych przygód.