DZIEŃ DZIECKA – NIESPODZIANKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w „Bajkolandii” o tym pamiętamy i dla dzieci niespodziankę mamy!

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody są zupełnie inne z powodu ograniczonej pracy przedszkola. Ale w tej wyjątkowej sytuacji staramy się uatrakcyjnić ten dzień.
Zazwyczaj to dzieci przygotowują przedstawienia dla rodziców, rówieśników, czy nauczycieli. Tym razem jest odwrotnie. W końcu nasi wychowankowie mogli zasiąść na „widowni”, a Pani dyrektor, nauczycielki oraz pracownicy przedszkola wystąpić na „scenie” wcielając się w role „aktorów”.
Poniżej znajduję się specjalne nagranie z życzeniami dla naszych przedszkolaków oraz niespodzianka w postaci inscenizacji wiersza Jana Brzechwy „Na straganie” w wykonaniu pracowników naszego przedszkola.
Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.