ZDALNE NAUCZANIE – INFORMACJA DLA RODZICÓW

NAUCZANIE ZDALNE

DRODZY RODZICE!
Czas, kiedy zamknięte są placówki oświatowe, to czas trudny, ale spróbujmy go dobrze wykorzystać. Dlatego przedstawiamy zestaw źródeł, z których możecie Państwo skorzystać podczas zabawy z dziećmi. Proszę pamiętać, że warto nieprzerwanie ćwiczyć samodzielność, umiejętności komunikacji, panowania nad emocjami – wiele z tych kompetencji kreuje nam codzienność. Nuda natomiast może być wspaniałym podłożem do kiełkowania kreatywności, umiejętności planowania własnych działań czy warsztatu pracy. Każda rozmowa – o pogodzie, o samopoczuciu, o przeczytanej książce to rozwijanie słownictwa, poczucia własnej wartości, poszerzanie wiedzy.
Na naszej stronie internetowej w górnej zakładce „DOMOWE PRZEDSZKOLE”  (http://przedszkole.klodawa.pl/category/domowe-przedszkole/) codziennie zostaną zamieszczone zadania wychowawczo- dydaktyczne, umieszczać będziemy również ciekawe zabawy, pomysły i karty pracy, które można wykorzystać w domu.

Zachęcamy do zaglądania w nasze przedszkolne zdalne nauczanie. Na pewno pomogą one przetrwać ten trudny czas. 
Serdecznie prosimy i zachęcamy rodziców do uwieczniania zdań wykonanych wspólnie w domu w formie zdjęć oraz o przesłanie ich do wychowawców grup. Zdjęcia te znajdą się w naszej galerii, aby zachęcić innych do pracy.
Zdjęcia i wszelkie pytania dzieci z grupy „Krasnoludki”, „Pszczółki” i „Smerfy” można kierować na adres mailowy klodawa.domoweprzedszkole@wp.pl

Pozdrawiamy nasze przedszkolaki ! Życzymy dużo zdrówka !