Pszczółki- emocje.

19 września 2021
przedszkole - klodawa - grupa - Pszczółki - emocje

przedszkole – klodawa – grupa – Pszczółki – emocje

przedszkole - klodawa - grupa - Pszczółki - emocje
przedszkole – klodawa – grupa – Pszczółki – emocje
przedszkole - klodawa - grupa - Pszczółki - emocje
przedszkole – klodawa – grupa – Pszczółki – emocje
przedszkole - klodawa - grupa - Pszczółki - emocje
przedszkole – klodawa – grupa – Pszczółki – emocje
przedszkole - klodawa - grupa - Pszczółki - emocje
przedszkole – klodawa – grupa – Pszczółki – emocje

Rozmawialiśmy na zajęciach o emocjach jakie towarzyszą człowiekowi. Dzieci uczyły się poznać obraz własnej osoby, lepiej rozumieć siebie i innych. Dowiedziały się ,że warto myśleć pozytywnie o sobie i o innych, że zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sytuacji. Wiedzą, że w domu mogą liczyć na pomoc najbliższych- rodziców a w przedszkolu na panie, które opiekują się nimi, dbają o ich bezpieczeństwo i edukację