DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2021
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Dzisiejszego dnia nie zabrakło kwiatów, laurek oraz prezentów. Dzieci oraz Rodzice dziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. W tym szczególnym dla Nas dniu odwiedziła nas Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak, która skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Pani Anna Hryniewska przedstawiciel Rady Rodziców, nie szczędziła ciepłych słów  i w imieniu wszystkich Rodziców wręczyła słodkie upominki.Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.