Pszczółki – wycieczka edukacyjna do leśniczówki w Nierzymie pt. ,, Jesienne piękno lasu”.

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – wycieczka edukacyjna do leśniczówki w Nierzymie pt. ,, Jesienne piękno lasu”.
28 października 2021
Pszczółki - wycieczka edukacyjna do leśniczówki w Nierzymie pt. ,, Jesienne piękno lasu".

28 października odbyła się edukacyjna  wycieczka autokarowa grupy  Pszczółek i Biedronek do leśniczówki w Nierzymie. Zajęcia przyrodnicze poprowadził leśniczy pan Mariusz Urban.  Celem spotkania była bezpośrednia  obserwacja i podziwianie walorów jesiennych lasu oraz  poznanie niektórych gatunków zwierząt i ptaków oraz roślin występujących w tych rejonach. Na zakończenie wycieczki każde dziecko zostało obdarowane ekologicznym woreczkiem a w nim drewniane puzzle. Dzieci też pamiętały o podziękowaniu – narysowały obraz jesiennego lasu oraz przyniosły pokarm dla ptaków.