Pszczółki – zajęcia edukacyjno – pokazowe, nauka o udzielaniu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – zajęcia edukacyjno – pokazowe, nauka o udzielaniu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym
8 listopada 2021
Pszczółki - zajęcia edukacyjno - pokazowe, nauka o udzielaniu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym

8 Listopada grupa ,,Pszczółek” brała udział w zajęciach edukacyjno- pokazowych zorganizowanych przez przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. ,,Ratownika Medycznego-Pana Roberta Sołtysa, Straży Pożarnej OSP Kłodawa ,Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Gorzowie Wlkp. oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. Dzieci  aktywnie uczestniczyły w zajęciach ucząc się udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.