Gang Swojaków Konkurs – Motylki

16 listopada 2021
gang swojakow konkurs - motylki

Motylki to wyjątkowo muzykalna grupa, dlatego też postanowiliśmy zgłosić się do konkursu biedronki – Gang Swojaków. Zadaniem przedszkolaków było  nauczyć się piosenki Gangu Swojaków i nagrać teledysk do tego utworu. 15.11.2021 r. Motylki wybrały się do Korsakówki w Kłodawie żeby w pięknych okolicznościach nagrać teledysk. Dzięki zaangażowaniu rodziców nasze dzielne przedszkolaki przebrały się w piękne stroje. Pani Ola z Nadleśnictwa w Kłodawie również zaangażowała się w nasz projekt i pokazała malowniczy szlak, którym podążaliśmy w trakcie nagrywania. Aby się do niego przedostać dzieci musiały pokonać labirynt, a przy okazji mogły z bliska zobaczyć sarenki, które przebiegały nieopodal. Niestety nie udało nam się uchwycić ich na zdjęciach bo były zbyt szybkie. 🙂 Poniżej kilka zdjęć z naszej wyprawy oraz konkursowy teledysk.