Maluszek bezpieczny na drodze- zajęcia pokazowo-edukacyjne w Żabkach 8.11.2021

  • Home
  • Aktualności
  • Maluszek bezpieczny na drodze- zajęcia pokazowo-edukacyjne w Żabkach 8.11.2021
17 listopada 2021
dzien_bezpieczenstwa_zabki10

8.11.2021 roku nasze maluszki miały okazję spotkać w przedszkolu przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim, Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, oraz ratownika medycznego, którzy przygotowali dla naszych przedszkolaków niesamowicie ciekawe zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze, oraz elementów pierwszej pomocy. Sala wielofunkcyjna zamieniła się w maleńkie miasto z ulicami, znakami drogowymi i sygnalizacją świetlną. Dzieci z kierownicą w dłoniach uczyły się poruszania po jezdni. Utrwalały także prawidłowe przechodzenie przez pasy, a na swoich misiach ćwiczyły udzielanie pierwszej pomocy. Było to dla nas szczególne wydarzenie, ponieważ zorganizowali je rodzice jednej z naszych dziewczynek. Dziękujemy w imieniu dzieci za świetną zabawę i masę niezwykle ważnych informacji.