Pszczółki – Listopadowe spotkanie w bibliotece – baśń polska ,,Kwiat paproci”. Realizacja programu Skarbnica edukacji dobrego serca.

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – Listopadowe spotkanie w bibliotece – baśń polska ,,Kwiat paproci”. Realizacja programu Skarbnica edukacji dobrego serca.
20 listopada 2021
Pszczółki - Listopadowe spotkanie w bibliotece - baśń polska Kwiat paproci. Realizacja programu Skarbnica edukacji dobrego serca.

Grupa Pszczółek uczestniczyła w listopadowym spotkaniu bibliotecznym, realizując program pt. ,,Skarbnica dobrego serca”. Celem programu  jest kształtowanie elementarnych wartości moralnych – w tym spokoju, szacunku, szczęścia i tolerancji, odwagi, sprawiedliwości, mądrości, pracowitości, przyjaźni i miłości itp. Na spotkaniu czytaliśmy polską baśń ,, Kwiat paproci”. Dzieci dowiedziały się ,że bogactwo nie jest najważniejsze w życiu. Szczęściem prawdziwym człowieka jest rodzina i miłość.