Biedronki – Dzień Pluszowego Misia

5 grudnia 2021

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Dnia 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten rozpoczęliśmy od zabaw ruchowych i naśladowczych nawiązujących do tematyki misiów oraz poznaliśmy ukochane pluszaki dzieci. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Ja jestem niedźwiadek”, „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w zabawach ruchowych z chustą animacyjną, konkursach i wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.