ŚWIĄTECZNE CZYTANIE W PRZEDSZKOLU

23 grudnia 2021
Świąteczne czytanie

Święta Bożego Narodzenia to ulubiony czas, szczególnie tych najmłodszych! Te ekscytujące oczekiwanie na prezenty, pieczenie pierniczków! Czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę możemy dodatkowo uatrakcyjnić przez czytanie dzieciom świątecznych książek. Dlatego w naszym przedszkolu realizujemy akcję pt. “Świąteczne czytanie dzieciom”, której głównym celem jest promowanie czytelnictwa.

W tym roku roku naszym przedszkolakom czytali sami znakomici goście, którzy z wielkim entuzjazmem włączyli się w naszą akcję!

Pani Karolina Niciejewska – Sekretarz Gminy Kłodawa

Pan Damian Żołędziejewski – Sołtys miejscowości Kłodawa

Pani Bożena Popowska – Kierownik referatu  Społeczno – Organizacyjnego

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za udział w naszej akcji 🙂