Grupa Biedronka – Dzień Kobiet

13 marca 2022
przedszkole-klodawa-grupa-biedronki-dzienkobiet09

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Wszystkie grupy uczestniczy w uroczystym apelu, a najstarsze grupy przygotowały występ artystycznym – w tym nasza grupa zaśpiewała piosenkę o Dniu Kobiet.

Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wykonane samodzielnie tulipany. Pojawił się również tata Szymona w jego imieniu, aby złożyć dziewczynką serdeczne życzenia i wręczyć kwiatka dla każdej dziewczynki.

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie i odsuwania krzesełka dla dziewczynek przy posiłkach. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.