Pierwszy Dzień Wiosny!!!

22 marca 2022

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Podczas licznych spacerów, szukaliśmy oznak nowej pory roku, poznaliśmy również piosenki o tematyce wiosennej.
Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Wszyscy pojawili się w przedszkolu ubrani w wiosenne kolory. Były tańce, śpiewy i mnóstwo zabawy.
Wszystkie grupy, wraz ze swoimi paniami, wyruszyły barwnym korowodem w stronę pięknego jeziora, gdzie mogliśmy powitać Panią Wiosnę!
A tam  niespodzianki! Prócz kolorowych balonów na hel z okazji Pierwszego Dnia Wiosny na przedszkolaki czekały niespodzianki w postaci frytek i lodów! Ach cóż, to był za dzień – oby więcej takich momentów 😀

” limit=”100″ link=”lightbox” width=”220″ height=”180″ title=”never”]