Słoneczka – Śniadanie Wielkanocne

13 kwietnia 2022

Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy,  malowały pisanki, dekorowały salę. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na stole. Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wspólne świąteczne śniadanie. Dzieci podzieliły się jajkiem w gronie najbliższych kolegów i złożyły sobie życzenia. Najwięcej radości naszym przedszkolakom sprawiła wizyta nie jednego a dwóch zajączków wielkanocnych, którzy razem z Panią Wójt Gminy Kłodawa Anną Mołodciak przynieśli prezenty wielkanocne oraz  wspólne „stukanie się jajkiem”, co można podziwiać na naszych zdjęciach zamieszczonych poniżej.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy chętnie przyczynili się do organizacji naszego śniadania przynosząc m. in babki, mazurki –  pomagając nam zorganizować naszą wspólną, pierwszą święconkę 🙂