Biedronki i Sówki – Wyjście do Szkoły na Koncert

15 kwietnia 2022

Dzieci z “zerówki” zostały zaproszone przez wychowawcę klasy 2b Panią Małgorzatę Masłowską ze Szkoły Podstawowej w Kłodawie na Koncert Muzyczno – Słowny.

Klasa 2b zaprezentowała wszystkie swoje nabyte umiejętności oraz wiedzę zdobytą przez obecny okres szkolny. Cała klasa na samym wstępie zagrała na ukulele, kolejno uczniowie indywidualnie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, które również prezentowali na Konkursie Słowików oraz zespołowo przedstawili krótki teatrzyk o dwóch kapturkach oraz zaśpiewali piosenki harcerskie przy tym grając na gitarze.

Dzieci mogły podziwiać świetnie zgraną klasę, która jest wszechstronnie uzdolniona. Przedszkolaki po występie były pełne entuzjazmu i z zaciekawieniem opowiadały o mile spędzonym czasie w szkole.