• Aktualności
  • Pszczółki i Biedronki – wycieczka autokarowa do Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.- zajęcia edukacyjne o bezpieczeństwie.
1 maja 2022

Dwie grupy najstarsze : Biedronki i Pszczółki odbyły interesującą wycieczkę do Gorzowa , do Straży Pożarnej na ul. Walczaka.

Celem wycieczki  było zapoznanie z pracą strażaka, wzbogacenie wiedzy przedszkolaków na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu, uświadomienie dzieciom przyczyn powstawania pożarów, istniejących zagrożeń wynikających z zaprószonego ognia, przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa.