Święto Mamy i Taty

25 maja 2022

„…Serduszka raźno biją, oczęta patrzą śmiało, gdy nam najmilsze święto urocze niebo dało.
Ja Ciebie mamo kocham ty dobrze o tym wiesz, lecz ty mnie chyba mocniej wiem dobrze o tym też.
Ja Ciebie tato kocham ty dobrze o tym wiesz, lecz ty mnie chyba mocniej wiem dobrze o tym też…”

Dzień Matki oraz Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. Są to uroczystości, które od zawsze były celebrowane w naszym przedszkolu. Na tę właśnie okoliczność dzieci z Przedszkola Publicznego w Kłodawie przygotowały małe przedstawienie, które zostało nagrane specjalnie dla Rodziców

Dodatkowo przypominamy, że ten wspaniały dla Rodziców czas będziemy mieli okazję celebrować w trakcie Festynu Rodzinnego, który odbędzie się 11.06.2022r.