Pszczółki – DZIEŃ DZIECKA – 1 czerwca

1 czerwca 2022
Pszczółki – DZIEŃ DZIECKA – 1 czerwca

Dzień Dziecka to bardzo ważny dzień w  przedszkolu. Odwiedziła nas pani wójt i sołtys. Były drobne upominki i słodycze.  Oprócz życzeń, wspólnych rozmów i  wspólnych zabaw, dzieci miały szereg atrakcji.  Przedszkolaki bardzo  aktywnie spędzały dzisiaj swoje święto. Były kolorowe zamki, zjeżdżalnie, plac wewnętrzny kulki, zabawy na  placu zabaw.  Wszystkie dzieci z naszego przedszkola  zostały zaproszone przez panią dyrektor do kawiarenki na smaczne frytki i pyszne lody. Najważniejsze ,że nasze wspaniałe przedszkolaki  były dzisiaj bardzo szczęśliwe i bardzo uśmiechnięte. Życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń i dużo miłości.

szczęśliwe i bardzo uśmiechnięte. Życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń i dużo miłości.