Pszczółki – podsumowanie programu ,, Skarbnica dobrego serca”.

  • Home
  • Aktualności
  • Pszczółki – podsumowanie programu ,, Skarbnica dobrego serca”.
21 czerwca 2022
Pszczółki – podsumowanie programu ,, Skarbnica dobrego serca”.

 

Pszczółki –  podsumowanie programu ,, Skarbnica dobrego serca”.

Przez cały rok szkolny 2021/22 realizowany był program ,, Skarbnica dobrego serca” w grupie ,, Pszczółek”.  Świętowaliśmy różne wydarzenia jak, : ,, Dzień Dobroci”, ,,Dzień Przyjaźni”, ,,Dzień  Radości i Szczęścia”,  ,, Dzień Małego Patrioty”, ,, Dzień Przedszkolaka”, ,, Dzień zdrowia”, ,, Dzień Bliźniaków”, ,, Dzień Przedsiębiorczości” , ,, Dzień Kropki- talentów”,  ,, Dzień Praw człowieka”, ,, Dzień Prawa Dziecka”, ,, Dzień Mamy i Taty”, ,, Dzień  Babci i Dziadka”, ,, Dzień  Kobiet”, ,, Dzień Chłopaka”, ,, Dzień Ziemi”, ,, Dzień Pszczoły”  itp. Czytaliśmy bajki unijne w przedszkolu jak i w bibliotece – poznając dobroć pozytywnych bohaterów. Dzieci ilustrowały bajki
w przedszkolu. Było też zadanie rodzinne – czytanie bajek dzieciom przez rodziców w domu oraz zilustrowanie ich treści z uchwyceniem postaci godnych do naśladowania. Były tez wycieczki edukacyjne i spotkania z ciekawymi osobami np. tatą Hani – bankierem itp.   Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za piękny i aktywny  udział w realizacji programu ,, Skarbnica dobrego serca” . Dziękuję rodzicom za współpracę. A o  to efekty  wyżej wymienionych działań dydaktyczno-wychowawczych.