Słoneczka – tydzień z pluszowym Misiem – zabawy i zajęcia edukacyjne z misiem oraz treningi pamięci

  • Home
  • Aktualności
  • Słoneczka – tydzień z pluszowym Misiem – zabawy i zajęcia edukacyjne z misiem oraz treningi pamięci
24 listopada 2022
Słoneczka - treningi pamięci z misiami

Przez cały tydzień dzieci z grupy Słoneczka świętowały rocznicę powstania maskotki – Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki  mogły przedstawić wszystkim swoje ulubione pluszowe misie, z którymi następnie mogły się bawić, a nawet ćwiczyć. Codziennie dzieci miały inne zadania związane ze swoimi maskotkami, a praca ze swoimi ulubieńcami sprawiała im ogromną radość.

W słoneczkach odbyły się z tej okazji  również treningi pamięci z misiami. Dzieci uczyły się  dostrzegania jak największych różnic między misiami. Segregowały wg różnych kryteriów oraz utworzyły pociąg misiów od najmniejszego do największego misia itp.