ŻABKI – ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

17 września 2023

ŻABKI – AKCJA ADAPTACJA 

18 sierpnia (piątek) dla dzieci przyjętych do grupy „Żabki” odbyły się zajęcia adaptacyjne. Dzięki takim spotkaniom umożliwiamy dzieciom i rodzicom poznanie nowego miejsca, nauczycieli pracujących z najmłodszymi przedszkolakami oraz zasad regulujących pobyt dzieci w przedszkolu, a przede wszystkim dobrą zabawę w grupie rówieśników. Dzięki takim działaniom nasze najmłodsze przedszkolaki przekraczają próg przedszkola bez lęku, pewne życzliwego przyjęcia i ciekawego spędzenia dnia na wspólnej zabawie.

Tego dnia odbyły się zabawy integracyjne z maskotką grupową, chustą animacyjną oraz przyszłe przedszkolaki mogły się pobawić w sali.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1HTzlhyv9FJAPEzSl9wo8yUqUn7e6Lm7P?usp=drive_link