ŻABKI – SPRZĄTANIE ŚWIATA

18 września 2023

Sprzątanie Świata – 18 września 2023 r.

Tradycyjnie jak co roku dzieci z naszego przedszkola, a „Żabki” po raz pierwszy  uczestniczyły   w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko.  Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji by posprzątać „Naszą Ziemię”. Przedszkolaki wyruszając na akcję otrzymały  rękawiczki  i worki na śmieci. Akcja odbyła się w formie zabawy, dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1YDhu3Xw_iODWEXeGZoQtz2_WAN4vErxe?usp=sharing