ŻABKI – POWITANIE JESIENI

27 września 2023

Powitanie Jesieni

       W grupie „Żabki” sezon jesienny uważamy za otwarty. 25 września oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące, W Kąciku Przyrody pojawiły się dary jesieni: kolorowe liście, kasztany, żołędzie, owoce z sadu i warzywa. Zajęcia w tym dniu nawiązywały do tematyki jesiennej. Były piosenki, wiersze, zabawy. Dzieci miały okazję dotknąć, obejrzeć pod lupą dary jesieni. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły również jesienne drzewo z przyniesionych liści . Dzień ten był wprowadzeniem do tematyki związanej z jesienią. Przedszkolaki będą poszerzać swoją wiedzę, obserwować zmiany jakie przyniesie nam nowa pora roku podczas kolejnych zajęć i spacerów.

PEŁNA FOTORELACJA :

https://drive.google.com/drive/folders/1vQhQIVOXyFAnRZqEnhgdjVdsPyi2TXol?usp=sharing