ŻABKI – BAL JESIENI

21 października 2023

„Bal jesienny czasem radości – kiedy wśród jesiennych kolorów wspaniała zabawa gości”

20 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesieni. Wszyscy udowodnili , że jesień jest kolorowa i radosna. W tym dniu dzieci przybyły  ubrane w jesienne stroje. Na balu królowała zabawa przy muzyce i jesiennych piosenkach. Nie zabrakło też innych atrakcji takich jak: zagadki, konkursy oraz pokaz mody, na którym zaprezentowały swoje jesienne stylizacje. W trakcie balu na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek. Tutaj należy się wielki ukłon w stronę rodziców, którzy wykazali się kreatywnością. Uśmiechnięte buzie dzieci to najlepszy dowód na to, że bal był udany. Teraz każdy przedszkolak wie, w jakie kolory jesienią ubierać należy się!!!

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1FI_sScC3XAzJTKCbtqthd3vVy7K81brz?usp=sharing