ŻABKI – WIZYTA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI

9 lutego 2024

W ramach realizacji tematów związanych gotowaniem z  przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do przedszkolnej kuchni. Dzieci z grupy „Żabki” zawitały w przedszkolnej kuchni, aby poznać jej sekrety i zagadki. Tam powitane przez panie kucharki zostały oprowadzone po kuchni i zapoznane ze sprzętami, których używa się w kuchni podczas przygotowywania posiłków. Oglądały jej wyposażenie, rozpoznawały i nazywały znajdujące się tam urządzenia i akcesoria kuchenne potrzebne do pracy. Panie zwróciły uwagę dzieci na swój strój, podkreśliły znaczenie zachowania czystości podczas przygotowywania posiłków. 

W podziękowaniu za miłe spotkanie dzieci powiedziały Panią Kucharką wierszyk i wręczyły słodki prezent.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1R1q403KnHW_nmEubeuIqjKWOk7BEXCIV?usp=sharing