Śniadanie Wielkanocne – Biedronki

27 marca 2024

„Obudziły się pisanki
Wielkanocnym rankiem
I wołają
Patrzcie – tu na stole
Same niespodzianki!
Bazie srebrno – białe
I baranek mały.
Ten baranek ma talerzyk
Skubie z niego owies świeży
A baby pękate
W cukrowych fartuchach
Śmieją się wesoło
Od ucha do ucha.”

 

27.03.2024 r. w grupie Biedronki odbyło się Śniadanie Wielkanocne. Na stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, tradycyjnej babki oraz mazurka. Śniadanie rozpoczęło się tradycyjnym składaniem świątecznych życzeń, a następnie zasiedliśmy do pięknie zastawionego stołu. Do naszej sali zawitała również Pani Dyrektor z niezwykłymi pomocnikami wręczając dzieciom prezenty wielkanocne. Korzystając z pięknej pogody uczciliśmy również tradycję śmingus dyngus. Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

WESOŁEGO ALLELUJA ! 🙂