Pluszaki to przyjaciele najmłodszych, dlatego Dzień Pluszowego Misia cieszy się wśród przedszkolaków popularnością.
Tego dnia dzieci do przedszkola przybyły z misiami, z którymi bawiliśmy się cały dzień. Tańczyliśmy do piosenki „Jadą, jadą misie” były konkursy sprawnościowe, wiersze, ciekawostki o niedźwiadkach, poznanie historii, od której zaczęto świętować teedy bear. Jeżyki wykonały również obrazki gawry, w której niedźwiedzie zapadają w zimowy sen. Niespodziankę sprawili strażacy, którzy przybyli do przedszkola z upominkiem dla przedszkolaków.


















