Teatrzyk pt. :”Bajki na jednej nodze” w przedszkolu

20 października 2022
Teatrzyk w przedszkolu

W czwartek 20.10.2022r. cała społeczność przedszkolna  obejrzała teatrzyk pt.: „Bajki na jednej nodze”. Toruńscy aktorzy przypomnieli  postacie z „Kopciuszka”,  „Czerwonego Kapturka” oraz „Królewny Śnieżki”.  Fabuła przeplatana była animacjami  angażującymi  przedszkolaki, które  klaskały, tańczyły i świetnie się bawiły. Humorystyczne baśniowe opowieści niosły morał o konsekwencjach  braku higieny osobistej oraz  zachowaniu ostrożność w kontakcie z obcymi. W czasie czterdziestominutowego, pełnego zwrotów akcji ciągle wybuchały salwy śmiechu. Dzieciaki nagrodziły występ gromkimi brawami.

Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu

  • Teatrzyk w przedszkoluTeatrzyk w przedszkoluTeatrzyk w przedszkolu
    Teatrzyk w przedszkolu